نام مشهدالرضا(ع) به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پیوندی در کشور می‌درخشد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نام مشهدالرضا(ع) به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پیوندی در کشور می‌درخشد

  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از سال ۱۳۸۹ تاکنون نام مشهدالرضا(ع) به برکت وجود مبارک امام هشتم(ع) به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پیوندی در کشور می‌درخشد.

به گزارش وب دا، دکتر شاپور بدیعی در جشنواره زندگی که به پاسداشت خانواده اهداء کنندگان عضو در مجتمع شهدای سلامت برگزار شد، اظهار کرد: از صمیم قلب از حاضران و برگزارکنندگان این محفل باشکوه تشکر می‌کنیم و معتقدیم که یکی از مقدس‌ترین محافلی است که دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار کرده است.

وی تصریح کرد: شروع پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال ۱۳۸۹ و در دوره مدیریت دکتر بهرامی کلید خورد و از آن زمان تاکنون نام مشهدالرضا(ع) به برکت وجود مبارک امام هشتم(ع) به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پیوندی در کشور می‌درخشد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه کار پیوند به‌خوبی و مجدانه و با جدیت تمام در بیمارستان منتصریه مشهد که یکی از ۳ مرکز درمانی پرکار کشور در این عرصه بوده در حال انجام است، خاطرنشان کرد: بی‌شک بزرگترین نقش را در این خصوص اهداکنندگان با تکمیل فرم اهدای عضو و خانواده آنها با پرکردن فرم‌های رضایت اهدای اعضای عزیزانشان ایفا نموده‌اند.

دکتر بدیعی تاکید کرد: همزمان با برگزاری این جشن باشکوه جلسات تخصصی با موضوع اهدای عضو در مشهد و با حضور متخصصان این عرصه از سراسر کشور در مشهد در حال برگزاری است و امیدواریم در خروجی آن شاهد رقم خوردن اتفاقات خوب پس از این جلسه باشیم.